O nás

Vítejte v
zákaznickém centru INFOBUS!

Projekt založený v roce 2002, sdružuje řadu oddělení a pododdělení pod jedno vedení. Všechny fungují autonomně, přičemž jsou propojenými články v celkové struktuře.
Naše rozsáhlé zkušenosti nám umožňují sebevědomě se rozvíjet, nacházet nové oblasti a kompetentní přístup k jakékoliv práci. Pracujeme, neustále se zlepšujeme, staráme se o naše zákazníky a můžeme bez váhání garantovat kvalitu poskytovaných služeb.
Sídlíme v Praze na adrese: ul. Na Florenci 23. Více informací, tel. čísla, emailovou adresu a otevírací dobu naleznete v sekci «Kontakty».
Klientské centrum poskytuje služby v různých oblastech, jejichž seznam najdete na „Hlavní stránce“ Spolupracujeme pouze s prověřenými mezinárodními společnostmi, které se dobře ukázaly a osvědčily.
Samostatně stojí za zmínku pohodlný systém nákupu autobusových, vlakových jízdenek a letenek, které lze zakoupit jak v naší kanceláři, tak na webu INFOBUS online. Služba představuje široký výběr tras v různých směrech. Budete si moci vybrat spoj, který uspokojí vaše potřeby. K dispozici je také bonusový program pro klienty INFOBUS (pomocí bonusů můžete snížit náklady na cestu až o 50 %).

Mobilní aplikace
INFOBUS